Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dove .jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
10. októbra 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťažte o produktové balíčky Dove

Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy sú samy sebe najväčším kritikom. Vedeli ste však, že vlastné telo je často „nepriateľom“ už desať ročného dievčatka? Dove sa to snaží zmeniť a prostredníctvom Projektu sebadôvery pomáha mladým slečnám vyrastať s pozitívnym prístupom k svojmu vzhľadu.

Pre rodičov a starých rodičov bola vytvorená príručka „Sama sebou“.   obsahuje rady a tipy ohľadne tých najdôležitejších tém majúcich vplyv na mieru dievčenskej sebadôvery.

Ak si navyše v priebehu októbra kúpite v sieti predajní Tesco produkty značky Dove, tak pomôžete rozvíjať dievčenskú sebadôveru aj Vy.  Značka Dove totiž venuje päť centov z každého predaného Dove produktu nadácii Chuť žiť. Tá šíri prevenciu, pomoc a edukáciu v problematike porúch príjmu potravy.

Krásny kozmetický balíček si však môžete aj vysúťažiť.

 

Čo by ste mali spraviť podľa zoznamu tipov na Vyvážený jedálniček. Nápoveda na strane 29. Príručky 

Správnu odpoveď nájdete tu:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 28.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.