Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cmorik a band autor archiv pc.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Archiv PC
28. októbra 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o vstupy na skvelé koncerty PETER CMORIK & BAND 10 ROKOV NA SCÉNE vyžrebovaná

K príležitosti 10. výročia na scéne vám Peter Cmorik a jeho Band spolu s hosťami (Peter Bič Project a Zuzana Smatanová) pripravili prierez jeho najväčších hitov.

Nebudú chýbať úspešné duety, árie z muzikálov, v ktorých Peter účinkoval, či pár skladieb z obdobia, kedy súťažil v Superstar.

Nenechajte si ujsť tento výnimočný večer s výnimočným hlasom a zapojte sa do súťaže o 2×2 vstupy na nasledujúce koncerty (každé jedno mesto 2×2).

3.11 Bratislava – Istropolis 

6.11 Nitra – Park kultúry a oddychu (PKO)

7.11 Prešov – Kino Scala

8.11 Humenné – Dom kultúry

10.11 Rožňava – Športová hala

11.11 Veľký Krtíš – Kultúrny dom

19.11 Martin – Kino Strojár

20.11 Žilina – Holiday Inn

 

Súťažná otázka: Ako sa volá ďalší zlatý slávik, ktorý vystúpi na Cmorovom koncerte v Bratislave?

a) Zuzana Smatanová

b) Zdenka Predná

c) Pavol Habera

Odpoveď tu: 4https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22744

Nezabudnite za správnou odpoveďou uviesť, v ktorom meste z horevyššie uvedeného zoznamu by ste chceli vyhrať voľné vstupy.

Súťaž trvá do 1.11.2016

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Eva Šuster Bratislava, Lucia Jankovičová Bratislava, Marián Vígh Nové Zámky, Michaela Kmeťová Rišňovce, Dana Hajzušová Poloma, Erika Vaľová Prešov, Helena Chraščová Hažín nad Cirochou, Andrea Piškaninová-Sivčová Dlhé nad Cirochou, Eleonora Kerekešová Rožňava, Ján Skokan Krásnohorské Podhradie, Petronela Miklóšová Lučenec, Kristína Taldíková Veľký Krtíš, Anna Badiková Žilina, Zuzana Martincková Žilina,

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.