Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img_3137 3.jpg
Foto: archív Monika Vranková
12. októbra 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Tvorte obsah spolu so mnou a vyhrajte!

Práve pre vás, moje milé čitateľky, som sa rozhodla pripraviť nový koncept. Chcem, aby ste dostali pomoc a podporu, ktorú si zaslúžite. Využite túto možnosť a zapojte sa do projektu „Život podľa…“.

Nielenže získate pomoc, podporu, radu, či možnosť zdieľať vaše pocity, ale navyše vyhráte aj úžasné voňavé prekvapenie od Oriflamu. Rovnako odmeníme aj tú z vás, ktorej rada či pomoc (komentár) bude mať najviac lajkov od našich čitateliek. Tú prvú vyberiem ja, druhú si zvolíte vy samy. 🙂

Vaše príbehy posielajte na e-mail: monika.vrankova@gmail.com

Do predmetu správy napíšte: Život podľa (a doplňte svoje meno)

Už teraz sa teším na všetky vaše maily!

 S láskou,

Vaša Monika ♥

Viac o projekte sa dočítate tu.

Vašu odpoveď zasielajte na e-mail: monika.vrankova@gmail.com

Súťaž je ukončená od 23:59:59 13.10.2017. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...