Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Camarena_jonathan miro8.jpg
Jonathan Mirò
6. apríla 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o dva lístky na koncert JAVIERA CAMARENU a Adriany Kučerovej vyžrebovaná

Mexický tenorista sa v opernom svete stal veľkou témou, keď sa v apríli 2014 v Metropolitnej opere zaradil medzi spevákov – Pavarotti a Flórez, ktorí museli zaspievať prídavok počas predstavenia.

Nie div, že prestížny magazín Opera News venoval v marci jubilejné číslo k 80. výročiu vychádzania práve jemu v článku CAMARENA GOLD. Camarena sa už vyslovuje jedným dychom s Domingom, Flórezom, Beczalom…

Kde a kedy?  Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava
Čas: 19.30 hod. Dátum: 11.4.2017

Súťažná otázka:

V apríli ktorého roku zaspieval v Metropolitnej opere v New Yorku Javier Camarena veľmi ťažkú áriu Si retrovarla io giuro, čím priviedol obecenstvo do extázy?

Odpovede nájdete tu: http://damskajazda.webnoviny.sk/nova-afera-adriany-kucerovej/

Súťaž už skončila.

Výherca: Jana Vlková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.