Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Superelixir_hlavny.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: archív CONCEPT CLINIC
12. decembra 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o The Super Elixir vyžrebovaná

Zahájte svoju misiu k zdraviu! Najlepšia cesta ako dodať telu potrebné živiny, je konzumácia správnych potravín. Prémiové bio-živé organické doplnky na rastlinnej báze z Austrálie obnovujú vitalitu, zmierňujú dopad stresu na naše telo, spomaľujú starnutie a prinášajú pocit pohody.

300g alkalising greens caddy and jumper.jpg
Zdroj: archív Concept Clinic

 

„Moderný život, spracované jedlo a každodenné náhodné toxické preťaženie znamenalo potrebu zvýšiť moju prirodzenú stravu a myslím, že veľa ľudí má rovnaký pocit. Najdôležitejšia vec pre mňa je to, ako sa cítim a zistila som, že keď je moje telo schopné získať živiny, ktoré potrebuje, ukazuje to aj navonok,“ uvádza známa modelka a spoluzakladateľka značky The Super Elixir.

Stačí, ak do 19.12.2017 správne odpoviete na sútažnú otázku a The Super Elixir môže byť váš!

Správnu odpoveď sa dočítate aj tu.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 19.12.2017. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Dea Hiklová

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.