Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20161012_111230.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
12. októbra 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o knihu Zavri oči a snívaj vyžrebovaná

Čo sa stane, keď sa zaľúbite do svojho sna?

Zavri oči a oddaj sa snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo  krásnych a dobrodružných chvíľ. Až sa do seba bláznivo a beznádejne zaľúbia. Má to však jeden  malý háčik – Max v skutočnosti neexistuje. Lenže keď sa Alice presťahuje do Bostonu, zrazu pred jej novou školou stojí chlapec, ktorý akoby vypadol z jej snového sveta… ale veď je to naozaj ON! Jej vysnívaný chalan! Nie je však taký, akého si ho Alice predstavovala, má komplikovanú povahu a je vzdorovitý. Kým hľadajú cestu k sebe, začnú sa okolo nich diať čudné veci, akoby sa ich sny zhmotňovali. Predstavy, sny, skutočnosť, kde je medzi nimi hranica, a vôbec, môže realita úplne nahradiť sny?

LUCY KEATINGOVÁ – je mladá americká spisovateľka, ktorej román určený pre dospievajúcu mládež Zavri oči a snívaj je jej skutočne výnimočnou a doslova vibrujúcou literárnou prvotinou. Narodila sa v Bostone a študovala na Williams College v Berkshires. Dnes žije vo Venice v Kalifornii. Keď práve nepíše, mimoriadne ju zaujímajú novinky hudobnej produkcie, vymýšľa príchute zmrzlín a o svojich pocitoch si najlepšie podebatuje so svojim psím miláčikom Erniem.

Súťažná otázka: Ako sa volá hlavná hrdinka románu Zavri oči a snívaj

Súťaž trvá do 19.10.2016.

Súťaž už skončila.

Výherca: Andrea Noskovičová Pezinok

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.