Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mms peanut 150g.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
6. júna 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o balíček čokoládových bonbónov M&M’s vyžrebovaná

Hlavní hrdinovia značky M&M’s sa stratili, takže svet lahodných čokoládových bonbónov je v ohrození. Našťastie po sebe zanechávajú stopy.

Chcete prispieť k ich nájdeniu? Hľadajte a foťte všetky písmena „m“ a čokoľvek, čo ich pripomína. Dajte svoje úlovky na Instagram a nezabudnite na hashtag #posielajemka. Každé z nich totiž môže byť stopa. A jedine vďaka týmto stopám zistíme, kde sa Červený a Žltý skrývajú. Nezabudnite, že Červený a Žltý sú skutočne hraví a vynaliezaví, takže majte oči otvorené, každé „m“ sa počíta. Čím zaujímavejšie, tým pravdepodobnejšie, že bude viesť k ich odhaleniu.

Viac na www.posielajemka.sk.

Image001.jpg

Tieto skvelé bonbóny môžete vyhrať aj tu a teraz , a to tak, že  do 15.6.2016 odošlete formulár nižšie, do ktorého uvediete aj odpoveď na nasledujúcu súťažnú otázku:

 Ktoré písmeno treba fotiť?

Súťaž už skončila.

Výherca:

Soňa Hajzušová Poloma

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.