Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kluc od konfliiktu 3.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
6. marca 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o 3 knihy s názvom Kľúč od konfliktu s podpisom autorky Dodky Danovej vyžrebovaná

Kniha mediátorky a koučky Jozefy Danovej je o tom, čo nás v škole nenaučili. Nenechajte si možnosť získať tento skvelý knižný titul.

Populárno-náučná kniha „KĽÚČ OD KONFLIKTU“ je písaná ľudskou rečou, človečinou, pre každého z nás. Pomáha čitateľovi zvládať konflikty každodenného života. Kniha sa skladá z 9 kapitol, každá začína peknou myšlienkou, pokračuje príbehom zo života, nasleduje jadro témy a na záver každej kapitoly sú praktické tipy na domácu úlohu.

To všetko na 224 stranách, vo viac ako 50 500 slovách. Kniha je v elektronickej aj tlačenej forme. „KĽÚČ OD KONFLIKTU“ sa teší záujmu čitateľov na Slovensku aj v Čechách. Do svojho katalógu ju krátko po vydaní v roku 2018 zaradili niektoré mestské alebo krajské knižnice.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 13.03.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Andrea Sokolová, Jana Táborská, Stanka Kramplová

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.