Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dedicny hriech.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
5. novembra 2018 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o 3 x knihu od Andrei Coddington Dedičný hriech vyžrebovaná

Autorka bestsellerov Mal to byť pekný život, Židovka, Cudzia krv, či Jozef Bednárik, prichádza s ďalším príbehom, ktorý nebudete vedieť pustiť z rúk.

Dorota Jasná, mladá žena z Bratislavy, stretne svoju osudovú lásku na potulkách Talianskom. Matej je úplne iný ako chlapci, ktorých poznala dovtedy, ich láska je okamžitá a intenzívna. Vzťah, do ktorého sa hlavní hrdinovia vrhnú bez hlavy a rezervy, odhaľuje komplikované väzby medzi Dorotou a jej rozvedenou mamou, direktívnou, ale láskavou babkou či navonok sebavedomou sestrou Simonou.

052.jpg
Autorka bestsellerov Andrea Coddington

Neočakávané tehotenstvo sa mladý pár rozhodne prerušiť, čo je skratka k ich rýchlemu sobášu a ešte rýchlejšiemu rozvodu. Dorota však skutočnú lásku zo srdca nedostane, hoci sa všemožne snaží. Kúsok Mateja si tajne ukradne na doživotie. Synom Jakubom sa otvorí Pandorina skrinka tajomstiev a priznaní, ktoré všetko zmenia. Niektoré hriechy sú totiž dedičné, pykajú za ne celé generácie…

Zapojte sa do nasledujúcej súťaže a získajte jednu z kníh.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 24.11.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Anna Belisková, Michal Sabol, Zuzana Martinková

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.