Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Manastay plagat .jpg
4. januára 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o 4 lístky na jogový festival Mana Stay vyžrebovaná

Zažite výnimočnú atmosféru jediného miesta na Slovensku, kde koncertoval sám Wolfgang Amadeus Mozart a zároveň urobte niečo pre svoje zdravie.

Dňa 26. 1. 2019 ožije Mozartova sieň v Pálfyho paláci jogovým festivalom Mana Stay. Organizátori pripravili pre návštevníkov zaujímavý program.

Na podujatí budú precvičovať lektori zo Slovenska a Českej republiky. Jedinečný workshop si pripravil lektor jogy Allowah Lani z USA. Jogín, spisovateľ a hudobník pozýva všetkých na svoju lekciu. Prisľúbil nový pohľad na jogu, kombinácie dynamických strečingových a posilňovacích cvičení s pozornosťou venovanú správnemu dýchaniu. „Moja hodina bude tréningom pre celú vašu bytosť,“ odkazuje.

Okrem neho pricestuje skúsený a známy český jogín Václav Krejčík. Spolumajiteľ jogových štúdií v Prahe, spisovateľ a učiteľ získaval skúsenosti v Indii, Hamburgu či v rodnej Českej republike. Školí nových lektorov jogy a vydáva jogový časopis, kde tiež sám prispieva. Plynulá lekcia bude v Bratislave výnimočná nielen tým, že si našiel vo svojom kalendári priestor, ale zacvičiť si s ním v intímnej atmosfére je tiež skôr výnimka. Prinesie aj svoju úplne novú knihu Žite jogu.

INŠTRUKTORI

  • Allowah Lani (USA)
  • Václav Krejčík (CZ)
  • Marti Procházková (CZ)
  • Ivana Straková (SK)
  • Zuzana Matheo (SK)
  • Tomáš Haraslin (SK)

PROGRAM: 

11.00 Václav Krejčík – hatha yoga flow

13: 00 Ako začať s jogou? (workshop)

14: 00 Nový silný lepší rok 2019 (prednáška)

15: 00 Marti Procházková  (CZ) – jivamukti yoga

17:00 Allowah Lani (USA) (workshop)

19:00 Ivana Straková & Zuzana Matheo – hatha yoga + kúzlo zvuku

19:45 Kúzlo zvuku – koncert tibetské misky

20:30 + – záver

Súťaž je ukončená od 23:59:59 11.01.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Zorka Ličková, Jana Táborská

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.