Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dove.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
16. marca 2020 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o balíček kozmetiky Dove vyžrebovaná

Šampóny Dove Hair Intense Repair pomáhajú obnoviť poškodené vlasy.

Zabráňte 90 % poškodenia vlasov predtým, než k nemu dôjde.

Každý deň na naše vlasy pôsobí mnoho vplyvov, ktoré ich môžu namáhať, vysušovať a dokonca aj dlhodobo poškodzovať.

Medzi najčastejšie príčiny zničených vlasov bez života sú opakované chemické a mechanické poškodenia, kvôli ktorým sa problémy opätovne vracajú. Najnáchylnejšie na poškodenie sú vlasy, ktoré sú pravidelne chemicky farbené, tepelne upravované, či iným spôsobom namáhané. Zdá sa takmer nemožné vymaniť sa z kolotoča obnovovania a poškodzovania vlasov.

Množstvo produktov na vlasy je schopné problémy a nedostatky poškodených vlasov vyriešiť  len dočasne, prípadne ich len úspešne prekryť. Osvedčená starostlivosť  Dove Hair intense Repair však prináša dlhodobé riešenie ochrany pred neustálym pozorovaním vlasov a tepelnými úpravami.

Kompletná starostlivosť, ktorá zahŕňa šampón a kondicionér, ponúka spoľahlivú ochranu pred ďalším poškodením. Dove Hair intense Repair poskytuje dlhodobú vonkajšiu starostlivosť, hydratáciu a výživu pre všetky typy vlasov.

Zložky obsiahnuté v šampóne a kondicionéri Dove Hair Intensive Repair, napríklad regeneračný keratín a hydratačný krém na vlasy, pôsobia na celý povrch každého vlasu. Keratín je známy benefitmi ako je hladkosť a jemnosť, ostatné výživné zložky posilnia každý vlas.

Vsaďte na istotu a zvoľte starostlivosť o vlasy Dove Intensive Repair, ktorá je dostupná v 101 drogériách, Tesco, Billa, Kaufland a v ďalších predajniach.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 24.03.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jana Czyžová

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.