Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nivea.jpg
17. mája 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o kozmetiku NIVEA vyžrebovaná

Mesto stále viac láka k životu. A aby nie, život tu nie je jednotvárny a je tu stále čo robiť. Je tu plno kultúry, zábavy, nepreberné množstvo kaviarní, reštaurácií, galérií i klubov, ale tiež zaujímavých príležitostí na prácu či na koníčky. Preto sa niet čomu diviť, že teraz už skoro polovica svetovej populácie žije v mestských oblastiach.

Čo sa deje s pleťou?

Každé PRE má ale tiež svoje PROTI, a tak sa taký život prejavuje najmä na pleti. Ku zrýchlenému tempu a častému stresu na ňu neustále pôsobí plno vonkajších vplyvov – veľké množstvo prachu, výfukové plyny, dym z cigariet, klimatizované alebo prekúrené miestnosti. A celú tú dobu jemný prach a nečistoty prenikajú do hĺbky pleti. Jemné častice nečistôt sú totiž veľmi malé, niektoré pod 10 mikrometrov, iné dokonca pod 2,5 mikrometra. Pri kontakte s pleťou im ich malá veľkosť umožňuje prenikať hlboko do pórov, kde uľpejú a nemožno ich ľahko odstrániť. I keď sa to nezdá, tak znečistené ovzdušie pôsobí hneď po UV žiarení najnegatívnejšie na stav našej pleti. To všetko vedie ku vzniku škodlivých voľných radikálov, ktoré oberajú bunky o životodarný kyslík. Pleť vinou toho stráca svoju rovnováhu a potom rýchlejšie starne. Tiež sa znižuje jej obranyschopnosť, takže nefunguje správne, ako kedysi a môže byť tiež citlivejšia, suchšia a problematická… a to je práve ten okamih, keď si vy a vaše okolie začnete všímať, že zrazu vyzeráte unavene a nezdravo. Ako z toho von?

Starostlivosť plná antioxidantov

Dobrá správa je, že proti účinkom znečistenia na našu pleť môžeme bojovať. Ak nasadíte kozmetiku bohatú na antioxidanty, získate v nej mocného spojenca proti mestskému znečisteniu. Funguje totiž ako okamžitý ochranný štít, ktorý vašu kožu zásobuje vlahou a zároveň odráža útoky škodlivých vonkajších vplyvov. Spoľahnúť sa v tomto smere môžete na rad NIVEA Urban Skin s antioxidantmi, bio zeleným čajom a kyselinou hyalurónovou. Prípravky boli navrhnuté tak, aby posilnili obranný systém pleti pred účinkami mestského prostredia a slnka a znovu v pleti naštartovali regeneračné procesy.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 26.05.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Alexander Dopjerny

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.