Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dismorfofogie se muze tykat i vasi dcery zdroj projekt sebeduvery dove.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
15. apríla 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o tri balíčky kozmetiky Dove vyžrebovaná

Dospievajúce telo ako zdroj úzkosti?

Otázky týkajúce sa svojho vzhľadu neriešia len dospelé ženy. Dove sa preto spýtal 5165 dievčat z celého sveta do akej miery sú spokojné samé so sebou. Výskum ukázal, že vzťah k vlastnému telu je zdrojom úzkosti mnohých mladých dievčat. Nevhodná poznámka či nedostatok komunikácie v rodine dokážu sebavedomím dospievajúceho dievčaťa poriadne zatriasť. Zvládnuť obdobie puberty je rodiča nesmierne náročná úloha a nie je preto hanbou poradiť sa. Dove preto vytvoril príručku Sama sebou“, ktorá má rodičom na celom svete pomôcť vychovať spokojné a šťastné mladé ženy. Príručka obsahuje rady a tipy ohľadne tých najdôležitejších tém majúcich vplyv na dievčenskú sebadôvery. Zapracujte na sebadôvery svojej dcéry a vyhrajte krásny kozmetický balíček produktov Dove. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a odošlete súťažný formulár.

Ako sa volá deviata kapitola príručky Sama Sebou? 

Správnu odpoveď nájdete tu:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 22.04.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Erika Kozáková, Katarína Hersteková, Blanka Táborská

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.