Syn Jenny McCarthy zavolal na svoju matku políciu

Jenny McCarthy
Jenny McCarthy SITA/AP
reklama:

Americká modelka esemeskovala popri šoférovaní.

Americká modelka, herečka a spisovateľka Jenny McCarthy priznala, že na ňu jej 12-ročný syn Evan zavolal políciu, keď popri šoférovaní písala SMS správu.

“Šli sme autom a samozrejme som popri tom esemeskovala. Evan zavolal na políciu a nahlásil ma. Je to skutočný príbeh,” vyhlásila 41-ročná rodáčka zo Chicaga.

Ako tiež uviedla, synovi, ktorý trpí autizmom, hneď zobrala telefón a vyhodila ho z auta, pretože nechcela, aby ju vypátrali.

Podľa jej slov to však nebolo po prvý raz, čo jej potomok volal na políciu. “Raz im zavolal a povedal, že som ho opustila,” povedala McCarthy, ktorá bola v tom čase pred domom a fajčila cigaretu.

Jenny McCarthy v roku 1993 pózovala pre Playboy a neskôr sa stala Playmate roka. Blondína tým odštartovala svoju televíznu a filmovú kariéru, v rámci ktorej si zahrala v takmer 50 filmoch, seriáloch a televíznych reláciách.

Objavila sa napríklad v horore Vreskot 3 (2000), komédii Scary Movie 3 (2003) či v ôsmich epizódach seriálu Dva a pol chlapa (2003) a jednej časti sitkomu Volajú ma Earl (2005 – 2009). Od minulého roka spolumoderuje talkšou The View (2007).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

27. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA