Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Laska.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
29. februára 2016 HoroskopyPohladenie pre vašu dušu od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Tajomstvá duše: Toto je skutočná láska

Mnohé z našej „úprimnej lásky“ je jednoducho výmenný obchod – milujem ťa, pretože mi je s tebou dobre; milujem ťa, pretože pri tebe som ktosi; milujem ťa, pretože ma potrebuješ; milujem ťa, pretože mať niekoho pri sebe mi dodáva pocit istoty.
Lenže všetko toto sú len prechodné stavy. Ten druhý ma možno omrzí, možno priberie a ostatní mi ho prestanú závidieť, možno ma prestane potrebovať, no možnože aj ja nadobudnem pocit sebaistoty a nebudem odkázaná na istotu toho druhého. A len čo sa stav zmení, zmení sa aj môj pocit „lásky“ k tomu druhému.
Vždy, keď dokážeme milovať bez očakávaní, bez vypočítavosti či bez vyjednávania, čo za to, tak sme vskutku v Raji. — Rumi
Skutočná láska nastáva, keď sa nám podarí vyslobodiť zo sveta nedostatku, problémov a boja, kde jeden má a iný nemá a tak sa musíme obávať, či sa aj nám ujde… a vnútorne sa vyladiť  na svet dostatku, príležitostí, radosti a hry. Takáto láska nepotrebuje podmienky, nepotrebuje dôvody. Dokonca nepotrebuje ani objekt, na ktorý by sa upínala. „Teba milujem a teba nie“ je typický stav spojený s podmienkami.
Ak však láska vychádza z vášho vnútra, prestáva byť prostriedkom na naplnenie nejakej potreby a stáva sa základným spôsobom, akým sa spájate so svetom naokolo. Každý obláčik, každé stebielko trávy je pre vás príjemné a potrebné a má vašu plnú lásku. No a potom máte ešte aj zopár ľudí, s ktorými na tejto vlne lásky máte navyše aj vzťah.
Skutočná láska je rešpekt k všetkému, čo existuje, a pokora v narábaní s tým.
Sun Belangelo

K téme

II. Rozchod podľa znamení zverokruhu I. Rozchod podľa znamení zverokruhu

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.