Takto vyzerá malá dcérka Jany Kirschner!

Festival Pohoda 2014
Speváčka Jana Kirschner počas vystúpenia na 18. ročníku multižánrového festivalu Bažant Pohoda. Trenčín, 12. júl 2014 2 SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Tridsaťšesťročná speváčka taktiež vysvetlila, ako dieťaťu s partnerom Eddiem Stevensom vyberali meno.

Slovenská speváčka Jana Kirschner zverejnila na sociálnej sieti Facebook fotku s dcérou Yolanou. Dievčatko sa narodilo 9. januára v londýnskej Queen Charlotte’s and Chelsea Hospital.

facebook.com

Otcom bábätka je speváčkin partner, hudobný producent Eddie Stevens, s ktorým má aj trojročnú dcéru Matildu Janušku.

Jana Kirschner prezradila meno svojej malej dcérky

Tridsaťšesťročná interpretka na Facebooku taktiež vysvetlila, ako dievčatku vyberali meno.

Dnes ráno som sa zobudila a do okien nám svietilo teplé jarné slnko. Prvý mesiac za nami a jar takmer na dosah. Ďakujem vám za všetky krásne odkazy a správy. Veľa sa toho popísalo o tom, že sme dlho nemali meno a nevedeli sa rozhodnúť. Trvalo nám chvíľku, kým sme zistili, že naša dcéra nie je Juliana ani Lilian ani Katka, ako ju volala naša Matilda a ani Agáta či Linda, ako som pôvodne chcela ja. Vybrali sme nakoniec meno, ktoré sa neobjavilo ani na jednom z našich starostlivo pripravených zoznamov. Život je plný prekvapení a ja už teraz premýšľam, čo mi prinesie nabudúce. Krásny deň do zasneženej domoviny,“ napísala.

Jana Kirschner vydala albumy ako V cudzom meste (2000), Pelikán (2002), Veci čo sa dejú (2003), Shine (2007), Krajina Rovina (2010), Moruša: Biela (2013) alebo Moruša: Čierna (2014). Na konte má hity Modrá, Žienka domáca, Pokoj v duši či Bude mi lehká zem, na ktorom spolupracovala s Michalom Horáčkom a Petrom Hapkom.

10. februára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA