Talkšou Ellen DeGeneres mieri do Číny

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres shutterstock.com
reklama:

Populárnu televíznu šou budú v ázijskej krajine vysielať online.

Populárnu talkšou americkej moderátorky Ellen DeGeneres začínajú vysielať aj v Číne. Šou je tak prvou americkou dennou televíznou reláciou, ktorú distribuujú v tejto ázijskej krajine. Správu potvrdili jej americkí a čínski distribútori.

Každé vydanie talkšou je odteraz dostupné online na portáli Sohu Video 48 hodín po jeho americkej premiére. Online vysielanie majú sprevádzať čínske titulky. V utorok počas prvého vydania určeného aj pre Čínu sa moderátorka pozdravila v mandarínčine. „V podstate to bude tá istá šou, akurát, že bude mať titulky a bude sa volať The Happy Lady Dance Hour,“ zavtipkovala 55-ročná moderátorka.

Ellen DeGeneres je jednou z najznámejších televíznych osobností v USA. Jej talkšou s názvom The Ellen DeGeneres Show (2003) má úspech u kritikov i divákov čoho dôkazom je aj zisk vyše 30 cien Daytime Emmy od začiatku vysielania programu. V roku 2008 sa zosobášila s herečkou Portiou de Rossi.

22. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej