Taylor Swift dostala od svojej mamy ten najlepší darček

Taylor Swift
Taylor Swift dostala od svojej mamy ten najlepší darček Instagram
reklama:

Americká speváčka od nej dostala prepravky na prenášanie mačiek.

Americká speváčka Taylor Swift považuje za najlepší vianočný darček tašky na prenášanie mačiek, ktoré dostala od mamy.

Dvadsaťpäťročná interpretka na službe Instagram zverejnila fotografiu dvoch mačacích prepraviek, pričom na každej je uvedené meno domáceho miláčika, pre ktorého je určená. “Nie, že by darovanie darčekov bola súťaž, ale tento rok vyhrala mama,” napísala speváčka ku fotografii.

Taylor Swift vydala debutový eponymný album v roku 2006. Nahrávka získala v USA päťnásobnú platinovú platňu. Nasledovala štúdiovka Fearless (2008), ktorá bola ešte úspešnejšia ako jej predchodca a dosiahla sedemnásobnú platinu.

Tretí album Speak Now (2010) je v súčasnosti v USA certifikovaný štvornásobnou platinovou platňou. Zo štvrtej štúdiovky Red (2012) sa len počas prvých siedmich dní v USA predalo vyše 1,2 milióna kópií a taktiež už dosiahla štvornásobnú platinu. Koncom októbra vydala nový album s názvom 1989, ktorý je oproti predošlým štúdiovkám čisto popový.

V USA sa z neho predali už viac ako dva milióny kópií. Swift má na konte napríklad sedem cien Grammy, 15 American Music Awards či 13 Billboard Music Awards. V roku 2009 sa objavila v seriáli C.S.I.: Kriminálka Las Vegas (2000), zahrala si aj vo filmoch Valentín (2010) a Darca (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

28. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA