Taylor Swift sa snaží obklopovať úprimnými priateľmi

Taylor Swift
Taylor Swift SITA/AP
reklama:

Dvadsaťštyriročná speváčka nechce, aby jej ľudia v okolí hovorili iba to, čo chce počuť.

Americká speváčka Taylor Swift sa snaží zostať pri zemi a myslí si, že jej v tom pomôžu úprimní priatelia. Dvadsaťštyriročná interpretka sa preto snaží obklopovať úprimnými ľuďmi, akými sú vraj jej kolegyňa Selena Gomez či herečka Emma Stone.

Nechcem, aby mi ľudia v mojom okolí hovorili iba to, čo si myslia, že chcem počuť. Rada sa obklopujem priateľmi, ktorí sú úprimní. Rozprávame sa o všetkom okrem práce. Rozprávame sa o vzťahoch, láske a chlapoch, čiže o všetkých základných veciach,“ prezradila Swift v rozhovore pre magazín Look.

Populárna speváčka sa pritom o osobné skúsenosti často delí aj vo svojich piesňach.

V mojom prípade zahŕňa písanie textov aj spoveď, pretože ma to vždy ťahá k môjmu životu a príbehom,“ vysvetlila.

Taylor Swift na hudobnej scéne debutovala v roku 2006 eponymným albumom, ktorý získal v USA päťnásobnú platinovú platňu. Nasledovala štúdiovka Fearless (2008), ktorá bola ešte úspešnejšia ako jej predchodca a dosiahla šesťnásobnú platinu. Tretí album Speak Now (2010) je v súčasnosti v USA certifikovaný štvornásobnou platinovou platňou. Z jej zatiaľ poslednej štúdiovky Red (2012) sa len počas prvých siedmich dní v USA predalo vyše 1,2 milióna kópií a taktiež už dosiahla štvornásobnú platinu.

Swift má na konte množstvo ocenení, je držiteľkou siedmich Grammy, pätnástich American Music Awards, či šiestich CMT Music Awards. V súčasnosti pracuje na piatom štúdiovom albume.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

14. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA