Ťažko chorý fanúšik zomrel deň po návšteve rappera Eminema

Ťažko chorý fanúšik zomrel deň po návšteve rappera Eminema
Ťažko chorý fanúšik zomrel deň po návšteve rappera Eminema SITA, Twitter
reklama:

Známy rapper navštívil svojho fanúšika, ktorý trpel rakovinou kostí len pár hodím pred jeho smrťou.

Srmteľne chorý tínedežer Gage Garmo z Detroitu zažil na sklonku svojich posledných dní úžasné prekvapenie. Na návštevu k nemu totiž prišiel známy rapper Eminem, ktorého bol chorý pacient veľkým fanúšikom.

Rodičia 17-ročného tínedžera informovali organizáciu Rainbow Connection’s, ktorá stretnutie zabezpečila, že ich syn zomrel deň po rapperovej návšteve v ich dome v Rochester Hills v štáte Michigan.

Gageovi sa splnil jeho veľký sen, keď ho navštívil rodák z Detroitu Eminem v sobotu večer. Obaja spolu sedeli v obývačke a rozprávali sa o hip-hope a futbale.

„Gage sedel po celý čas s úsmevom na tvári,“ vysvetľovala zamestnankyňa Rainbow Connection’s. „Jeho rodina ho nevidela smiať sa už veľmi dlhý čas.“

Fotoalbum k článku:

Gage bol diagnostikovaný na rakovinu kostí pred tromi rokmi, keď práve čerstvo nastúpil na strednú školu.

Priatelia a spolužiaci spoločne spustili kampaň na sociálnych sieťach s označením hashtagu #GetGageGarmoToMeetEminem , aby pomohli ich priateľovi sprostredkovať stretnutie s jeho hudobným idolom. Bolo treba konať rýchlo, pri poslednej návšteve totiž Gageovi lekári povedali, že mu zostáva len pár dní života.

Návšteva vraj bola nielen veľmi špeciálna, ale zároveň aj tichá. Pre smrteľne chorého chlapca bolo toto stretnutie podľa jeho rodiny požehnaním. Aj keď len na zopár chvíľ, pár hodín pred smrťou daroval známy rapper Eminem svojmu fanúšikovi možno to najkrajšie a najdôležitejšie, čo práve vtedy potreboval…

Informácie pochádzajú z portálu www.cbsnews.com.

14. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk