Televízia JOJ vysielala v nedeľu naživo z Trenčína!

Televízia JOJ vysielala v nedeľu naživo z Trenčína!
Televízia JOJ vysielala v nedeľu naživo z Trenčína! TV JOJ
reklama:

Prvú septembrovú nedeľu sa JOJka presťahovala z bratislavskej Koliby do Trenčína. Začal sa tak štvrtý ročník najväčšieho street-eventového televízneho projektu na Slovensku.

Na Mierovom námestí v Trenčíne od skorého rána pripravovali pódium a priestory na celodenný event JOJka v meste. Viac ako 8000 návštevníkov sa prišlo pozrieť do centra mesta, ktoré v priebehu dňa ožilo koncertmi známych interpretov King Shaolin, Nocadeň, zahrali aj finalisti súťaže Poď na stage. V rámci hudobného bloku agentúry TOPFEST, ktorá je zároveň spoluorganizátorom eventu, vystúpili kapely Zoči Voči a Never Back.

Po hlavnom spravodajstve zazneli námestím piesne Zuzany Smatanovej a Desmodu. Návštevníkov prišli pozdraviť aj domáci – starosta Richard Rybníček a hokejisti Dukly Trenčín.

Návštevníci si mohli úplne prvýkrát pozrieť naživo Súdnu sieň s Jankou Buršákovou, Renátou Názlerovou a Naďou Uličnou. V súdnom procese účinkovali naši moderátori Vlado Voštinár a Michal Hudák.

Osobnosti televízie JOJ, hlavní moderátori, regionálni redaktori, ale aj herci z Paneláku či Súdnej siene rozdávali počas celého popoludnia podpisy návštevníkom, ktorí aj niekoľko hodín v predstihu prišli na námestie, aby nezmeškali svojich obľúbencov.

Fotoalbum k článku:

Televízia JOJ sa po Trenčíne sťahuje ďalej! Teší sa na vás v nedeľu, 14. septembra, v Žiline na Hlinkovom námestí a v nedeľu, 21. septembra, v Košiciach na Hlavnej ulici.

Dámsku jazdu informovala Lucia Kulihová, hovorkyňa JOJ Group.

9. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod