Televízna hviezdička Kim Kardashian si zmenila meno

Kim Kardashian West
Kim Kardashian West SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná rodáčka z Los Angeles to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila novú fotku do cestovného pasu.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian, ktorá sa v máji vydala za rappera a producenta Kanyeho Westa, si oficiálne zmenila priezvisko na West. Tridsaťtriročná rodáčka z Los Angeles to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila novú fotku do cestovného pasu.

Nová fotka do pasu. Pani Westová, zmena mena,” napísala k záberu príležitostná herečka, ktorá už nejaký čas používala aj na sociálnych sieťach meno Kim Kardashian West.

Extravagantná svadba: Kim a Kanye za múrom z kvetín

Kim Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Hudobník požiadal 33-ročnú rodáčku z Los Angeles o ruku na jej 33. narodeniny na sanfranciskom bejzbalovom štadióne, a to v sprievode 50-členného orchestra.

Instagram

Predsvadobné oslavy sa uskutočnili v piatok 23. mája na francúzskom Zámku vo Versailles, samotná svadba sa konala v sobotu 24. mája v talianskej Florencii. Dvojica si pre túto príležitosť prenajala pevnosť zo 16. storočia známu ako Belvedere.

Svadba Kim a Kanyeho

Fotoalbum k článku:

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

6. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA