Tetovanie obočia. Aké sú výhody?

Tetovanie obočia
shutterstock.com
reklama:

Už vás nebaví každý deň si kresliť obočie a keď sa večer odlíčite, máte pocit, že zrazu zmizlo? Moderné technológie dokážu natrvalo vytvarovať obočie a pritom môže vyzerať prirodzene!

Bledé, riedke, zle tvarované, alebo ste si ho raz zle vytrhali a už vám nedorástlo. Obočie. Dominanta tváre oči, sú olemované obočím, ktoré dokáže značne ovplyvniť výraz tváre. Mnoho žien má problém s tým, že si ho denno denne dokresľujú do želanej podoby. Je to často neobľúbená časť líčenia, keďže pre vrodenú asymetriu obočí sa ťažšie docieli rovnaký a efektný dôraz.

Tetovanie obočia
shutterstock.com

Ak ste sa stále nerozhodli pre tetovanie obočia, pretože máte pochybnosti, či to má zmysel, prinášame vám pár výhod, ktoré vám možno uľahčia rozhodnutie.

Dokonale upravené obočie: Ako na to?

Tetovanie obočia
shutterstock.com

Trvácnosť

Tetované obočie má dlhú trvácnosť. Vydrží od dvoch do piatich rokov v nemennej podobe. Stráca farbu veľmi pomaly a postupne.

Prirodzenosť vs. masívny efekt

Permanentný mejkap vám v dnešnej dobe prináša možnosti, z ktorých sa dá vybrať. Pokiaľ chcete docieliť prirodzený efekt, existuje tzv. metóda čiarkovania, kedy sa obočie tetuje spôsobom, ktorý kopíruje reálny rast chĺpkov. Zatiaľ čo výrazné obočie docielite klasickým jednotným tetovaním.

Farebne a tvarom ovplyvňujete svoj konečný vizuál obočia sami. Môžete si vybrať svetlé aj tmavé, hrubé aj tenké.

Pohodlnosť

Už nemusíte každé ráno riešiť dokresľovanie obočia. Nemusíte na dovolenke riešiť, či sa vám vo vode nerozmaže ceruzka alebo tieň. Skrátka si dopomôžete na dlhodobo.

Tetovanie obočia nie je nebezpečné, takže sa vôbec nemusíte báť ísť do toho. Pokiaľ sa budete cítiť krajšia a uľahčí vám to život, tak prečo nie?

Na čo si dávať pozor!

V dnešnej dobe ponúka čím ďalej, tým viac salónov a kozmetičiek túto službu. Avšak vždy sa riaďte referenciami pred cenami. Je veľmi dôležité, aby človek, ktorému sa zveríte do rúk bol skutočný profesionál. Inak môžete riskovať, že budete niekoľko rokov chodiť s krivým alebo zle sfarbeným obočím. Ideálne si vypýtajte ukážky prác minulých.

21. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod