The Horrors zverejnili skladbu I See You

The Horrors
The Horrors facebook.com/The Horrors
reklama:

Ide o prvú ukážku z ich očakávaného štvrtého albumu Luminous, ktorý plánujú vydať 5. mája.

Britská formácia The Horrors zverejnila skladbu I See You, ku ktorej predstavila aj lyric video. Ide o prvú zverejnenú pieseň z ich očakávaného štvrtého albumu Luminous. Nahrávka by mala vyjsť 5. mája a bude obsahovať desať skladieb.

Na vydanie tohto albumu sa teším najviac. Myslím, že by bolo zavádzajúce povedať, že na ňom je viac gitár alebo viac syntetizátorov, pretože polovica gitár znie ako syntetizátory. Myslím, že podľa správnosti by som mal povedať, že je tam viac všetkého,“ uviedol spevák kapely Faris Badwan v rozhovore pre britský týždenník New Musical Express (NME).

The Horrors sa na hudobnej scéne pohybujú od roku 2005. Debutovali albumom Strange House (2007), po ktorom nasledovali nahrávky Primary Colours (2009) a Skying (2011). S treťou štúdiovkou obsadili piatu priečku v UK Charte, čo je ich zatiaľ najlepšie umiestnenie v tomto rebríčku.

Na konte majú tiež The Horrors EP (2006) a EP s názvom Shadazz (2008). Ako single vydali napríklad skladby Sheena is a Parasite, Death at the Chapel, Gloves, She Is the New Thing, či Still Life.

Tracklist albumu The Horrors – Luminous:

01 Chasing Shadows

02 First Day Of Spring

03 So Now You Know

04 In And Out Of Sight

05 Jealous Sun

06 Falling Star

07 I See You

08 Change Your Mind

09 Mine and Yours

10 Sleepwalk

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com.

25. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA