Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Benefičný ples Hodiny deťom
nds.sk
18. februára 2014 LifestyleStĺpček na sobotu od DJSITA Diskusia()

Tip na výnimočné podujatie: Plesajte a podporte Hodinu deťom

Nadácia pre deti Slovenska Vás pozýva v sobotu, 22. februára 2014, do Trenčianskych Teplíc na tretí ročník Benefičného plesu Hodiny deťom. Na tejto akcii nebudete sami, pridajú sa k vám i známe osobnosti.

Výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu. Už po tretíkrát sa práve tu zíde spoločnosť, ktorá svojou účasťou a jedinečnou atmosférou na plese tiež prispeje do Hodiny deťom, jednej z najväčších verejných zbierok pre deti na Slovensku. Tejto verejnej zbierke bude spolu s darmi od sponzorov podujatia a výťažku z podujatia venovaný kompletný zisk z lístkov tomboly, ktorá sa na plese predá. Práve to je spôsob, ako sa každý účastník môže podporiť myšlienku plesu.

Nebudú chýbať ani známe osobnosti

Po úspešných minulých ročníkoch sa tentokrát ako hlavné hviezdy večera predstavia krásna speváčka Mária Čírová a obľúbený hudobník Marián Čekovský so svojou kapelou. Podujatím sprevádza atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples otvorí svojím vystúpením pripraveným špeciálne pre Benefičný ples akrobatická formácia Vertigo. Do tanca už po druhýkrát zahrá plesová kapela HappyBand Orchestra, v rautovej časti program spestrí hudobné trio Cinnamon a harfistka Mária Kmeťková. Ako každý rok, na plese nebude chýbať ani Alena Heribanová s manželom, tentokrát v úlohe čestného hosťa plesu.

Minulý ročník Benefičného plesu Hodiny deťom

Pavol Sirotný, majiteľ agentúry SpicyBrown: „Pred troma rokmi sme prišli s ideou urobiť výnimočný ples, ktorý by okrem vynikajúcej zábavy poskytoval i možnosť podporiť užitočné projekty v prospech detí. I preto sme sa rozhodli spolupracovať s Nadáciou pre deti Slovenska a pripraviť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Veríme, že sa nám to aj tento rok podarí.

Verejná zbierka za 15 rokov podporila 1573 projektov

Dana Rušinová, správkyňa nadácie: „Benefičný ples chápeme ako ďalšiu z foriem, ako môže verejnosť podporiť Hodinu deťom – prvú verejnú zbierku pre deti na Slovensku. Za 15 rokov sme podporili 1573 projektov vo výške 4 491 977,94 EUR. Pomoc Hodiny deťom je určená na podporu projektov pre deti zdravé i choré, talentované, sociálne slabé či hendikepované; v rodinách, školách, centrách voľného času, nízkoprahových kluboch, komunitách i v detských domovoch.

Podporou plesu a Vašou účasťou na tejto akcii pomôžete Nadácii pre deti Slovenska plniť detské sny. Lístky na ples je možné si zakúpiť prostredníctvom siete Ticket Portal www.ticketportal.sk

Spoluorganizátormi benefičného plesu sú SpisyBrown I event I wedding a Hotel Kursalon Trenčianske Teplice.

Okrem benefičného plesu je možnosť podporiť Hodinu deťom stále aktuálna prostredníctvom SMS na číslo 800 v hodnote 4EUR v sieti všetkých mobilných operátorov. ĎAKUJEME!

Dámsku jazdu informovala Martina Slušná, PR manager Nadácie pre deti Slovenska.

Odporúčané články

Pripomeňte si módne pravidlá plesovej sezóny Tohtoročný Ples v opere hodnotia ako najlepší v histórii

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Stĺpček na sobotu

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies