Tipy pre krásu v nepriazni počasia

Tipy pre krásu v nepriazni počasia
shutterstock.com
reklama:

Vonku práve prší a vy máte dnes skvelý účes a čo váš mejkap? Máme pre vás tipy, ako sa udržať počas dňa krásna.

Ráno sa prebudíte a vonku prší. Najhoršia ženská predstava je, čo bude s mejkapom a vlasmi. Neovládneme to, či je dážď alebo slnečno, ale dokážeme ovládnuť seba.

Tipy pre krásu v nepriazni počasia
shutterstock.com

Pokiaľ ide o mejkap, ak je rizikový stupeň možnosti zmoknutia vyšší, je lepšie zvoliť líčenie, ktoré je menej zničiteľné. Preto napríklad dymové oči alebo hrubé linky radšej prenechajte na inokedy. Úprava čiernych machúľ je to najnepríjemnejšie a najťažšie.

Sú veci, ktoré by vám nikdy za daždivých okolností nemali chýbať v kabelke. Hlavne vlhčené utierky, ktoré vám ľahko pomôžu k náprave mejkapu. Čo treba zotriete a prípadne obnovíte. Preto je dôležité mať so sebou vždy kozmetickú kapsičku s produktami.

Najjednoduchší a najrýchlejší mejkap

Vodeodolné produkty sú vyrobené práve pre podobné prípady. Preto ak už vonku prší, taká vodeodolná maskara a očné linky sú skvelým pomocníkom.

Zvoľte krémové očné tiene a lícenku namiesto púdrovej. Ich dostupnosť je aj vo vodeodolnej verzii, keďže krém je ľahšie kombinovateľný s vodou ako púder. Púdrové zloženie zasiahnuté vodou má tendenciu zanechávať machule. Skvelou alternatívou mejkapu je BB krém.

Vaše vlasy majú tendenciu vo vlhku krepovatieť? Tak toto je ten deň, ktorý je vhodný pre drdol alebo zapletený chvost. Po časovej stránke máte tento účes zvládnutý rýchlo a nemusíte počas dňa riešiť obnovu účesu.

11. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod