Tlučková vám dá posledný diktát. Čaká vás prekvapenie

Tesco
Tesco
reklama:

BRATISLAVA 19. decembra (PR) – Naposledy v tomto roku sa môžete vrátiť do virtuálnej triedy, ktorej vládne Zuzana Tlučková. Prísna pedagogička aj v posledných predvianočných dňoch rozčúlená opravuje diktáty. Skrátka učiteľka do posledného dychu. Pozor, len pár sekúnd potom ako kliknete na www.tescoprekvapenie.sk si vás Zuzana všimne a posledný diktát vás neminie. Tentoraz vás navyše na konci čaká vianočné prekvapenie.

„Hľa sú tu sviatky hravé, rýdzo veselá a zdravé,“ začína Vám Zuzana Tlučková diktovať váš posledný online diktát. No čo sa nestane. Ani drsná slovenčinárka nezostáva ma Vianoce ľahostajná a každým jedným slovom mäkne. Až pred očami vás a zvyšku užasnutej triedy sa z rozčúlenej učiteľky stáva dojatá usmievavá osôbka. Na záver spraví čosi, čo by čakal málokto – milo vás prekvapí. Čím? To zistíte jediným spôsobom, kliknutím na www.tescoprekvapenie.sk.

Aplikáciu Tesco Prvý online diktát si na prelome augusta a septembra napísalo vyše 62 tisíc žiakov. Preto sa Tesco rozhodlo poskytnúť v predvianočnom období poslednú príležitosť napísať si ešte jeden diktát so Zuzanou Tlučkovou.

19. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR