Topmodelka Linda Vojtová prezradila, kde sa chce vydávať

Linda Vojtová
Linda Vojtová facebook.com
reklama:

Dvadsaťdeväťročná víťazka Elite Model Look z roku 2000 a Jamison Ernest si nepovedia „áno“ v Prahe ani v New Yorku.

Česká topmodelka Linda Vojtová a americký umelec Jamison Ernest chcú mať svadbu na ostrove. Budúca nevesta pre český portál iDNES.cz prezradila, že slávnosť sa nebude konať v Prahe ani v New Yorku. „Zatiaľ nemáme plán. Myslím, že urobíme rýchlu akciu a odletíme niekam na ostrov, kde sa vezmeme a potom urobíme nejakú párty pre rodinu v Čechách a v New Yorku, pretože spojiť tieto rodiny je strašne náročné a myslím, že by to ľuďom bolo ľúto, keby sme si vybrali Prahu pred New Yorkom, najlepšia teda bude tretia destinácia,“ objasnila.

Modelka žije v New Yorku dvanásť rokov. Do rodnej krajiny sa sťahovať neplánuje. „Do Českej republiky určite nie, pretože snúbenec je Američan, takže to nepôjde, ale chcela by som tu mať zázemie a vracať sa čo najčastejšie,“ povedala rodáčka z Prahy.

Dvadsaťdeväťročnej modelke, ktorá v roku 2000 vyhrala súťaž Elite Model Look, schválil snúbenca aj jej starý otec, hudobný skladateľ Vadim Petrov.

Práve jemu vnučka v súčasnosti pomáha organizovať koncert, ktorý sa bude konať 18. novembra v Prahe. „Mne sa páči. Je to správny chlap, ktorý ju má rád, vie jej pomôcť a poradiť. Je to výborné. Viete, nájsť si správneho partnera je jedna z najťažších vecí, aká môže byť a vydržať s ním celý život je až nepredstaviteľné,“ vyjadril sa Petrov.

Informácie pochádzajú z webstránky www.idnes.cz.

15. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA