Toto sú najštýlovejšie osobnosti roku!

Lupita Nyong'o
Lupita Nyong'o SITA/AP
reklama:

Do zoznamu amerického magazínu Vanity Fair sa dostali aj celebrity, ktoré sa v ňom ocitli prvý raz.

Do zoznamu najlepšie oblečených osobností roka podľa amerického magazínu Vanity Fair sa po prvý raz dostala kensko-mexická herečka Lupita Nyong’o. Ako uviedla v rozhovore pre Vanity Fair, medzi jej vzory v obliekaní patria Elizabeth Taylor či Audrey Hepburn. Obľúbený butik podľa vlastných slov nemá, pretože nakupovanie nemá rada.

Medzi najlepšie oblečené osobnosti druhý raz zaradili aj austrálsku herečku a divadelnú režisérku Cate Blanchett. Časopis ocenil napríklad dlhé čierne šaty, ktoré mala oblečené na odovzdávaní Zlatých glóbusov. Najčastejšie sa na verejnosti objavuje v modeloch značiek Giorgio Armani, Valentino alebo Givenchy.

Medzi najlepšie oblečenými osobnosťami nechýba ďalej herečka Michelle Dockery, ktorá vraj najradšej nosí džínsy, herečky Emmy Rossum a Emma Watson či hráč amerického futbalu Victor Cruz. Do zoznamu sa dostali aj Benedict Cumberbatch, známy zo seriálu Sherlock (2010), herci Idris Elba a Neil Patrick Harris i americký producent, rapper a spevák Pharrell Williams, ktorý za svoj vzor v obliekaní označil herca Johnnyho Deppa. Ďalšími štýlovými osobnosťami podľa Vanity Fair sú napríklad herec Colin Firth a jeho manželka Livia.

Obrazom: Najštýlovejšie osobnosti roku

Fotoalbum k článku:

Do siene slávy tento roku uviedli návrhárku Stacey Bendet, ktorá vedie značku Alice and Olivia, dizajnéra Karla Lagerfelda a Catherine, vojvodkyňu z Cambridge. Tá sa v zozname najlepšie oblečených osobností objavila doteraz už štyri razy.

Informácie pochádzajú z agentúry Reuters a webstránky www.vanityfair.com.

8. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA