Trápne: Bieberov hluk prekáža už aj jeho novým susedom

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP
reklama:

Počas minulého víkendu zasahovala polícia v novom byte Justina Biebera.

Polícia v Beverly Hills má v poslednej dobe plné ruky práce. Mladý spevák opäť dokazuje, že sa nevie správať. Príslušníci polície navštívili počas víkendu niekoľkokrát jeho nový byt, aby sa ho pokúsili utíšiť. Viacerí obyvatelia obytného komplexu v Beverly Hills, kde teraz Bieber žije, sa sťažovali na spevákovo hlučné správanie. Prekážal im najmä neustály hluk vychádzajúci z Bieberovho bytu.

Počas uplynulého víkendu údajne susedia privolali políciu šesťkrát. Štyrikrát to bolo kvôli hluku, ktorý spôsoboval Bieber s jeho kamarátmi počas párty.

Okrem toho polícia riešila aj dopravnú situáciu so spevákovým tourbusom a náporom fanúšikov, ktorí okupujú okolie obytného domu, pretože čakajú na svoj idol. Susedia údajne spevákovi vyhlásili vojnu a oslovili právnikov, aby neskrotného speváka dostali z ich spoločného domu.

Hudobník má v poslednom období viacero problémov so zákonmi: pre fajčenie marihuany a pitie alkoholu na palube lietadla, za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne. Nedávno ho tiež zažaloval paparazzi, ktorého vlani v júni zrazil, keď odchádzal z jedného z nočných klubov v Los Angeles.

Justin Bieber debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) či kompilácia Journals (2013). Spevák, medzi ktorého hity patria skladby Baby (feat. Ludacris) a Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného dve nominácie na Grammy, sedem American Music Awards a jednu Brit Award,

Informácie pochádzajú z portálu TMZ a agentúry SITA.

29. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA