Trend týždňa: Biela je nová čierna

Trend týždňa: Biela je nová čierna
Dámska jazda
reklama:

Biela farba je trendová i nadčasová, hodí sa (okrem svadby kamarátky) na úplne všetky príležitosti a vždy v nej budete vyzerať dobre. Tak prečo jej toto leto nedať viac priestoru aj vo vašom šatníku?

Trend týždňa: Biela je nová čierna
Marks & Spencer
Biela je farba čistoty, nevinnosti, nežnosti, mieru… a tohto leta. Odložte tmavé šedé a čierne oblečenie hlboko do skrine a vrhnite sa na svetlé odtiene a ľahké materiály. V bielych kúskoch vynikne vaše žiarivé letné opálenie, dobrá postava, no ten správny model jednoducho zakryje i všetky nedostatky. Túto sezónu máte voľnú ruku – či už si vyberiete z obrovskej ponuky snehobielych či krémových kúskov niečo čipkované, ľanové, bavlnené, vzorované či s jemným nápisom, určite trafíte do BIELEHO.

A s čím bielu túto sezónu skombinovať? Najlepšie s ďalšou bielou. Biela od hlavy až po päty v monotónnom no veľmi štýlovom outfite je jednoznačne in. Biele šaty, nohavice s topom či sukňu s rozviatou blúzkou môžete doplniť zaujímavými okuliarmi s bielym rámom, slameným klobúkom, unikátnou bielou kabelkou a pohodlnými sandálmi či teniskami.

Ak sa však radšej s vašimi doplnkami hráte a rady kombinujete rôzne farby, štýly a vzory, biele kúsky sú v lete výborným základom akéhokoľvek outfitu. Biele šaty môžu byť napríklad adekvátnou letnou alternatívou “malých čiernych”. Okrem minimalistického bieleho looku si ich môžete obliecť spolu s pestrým farebným šálom a farebnými sandálkami, s elegantným náhrdelníkom a zlatými lodičkami či s pastelovými doplnkami a jemným sakom.

Neoceniteľným letným kúskom môžu byť i romantické krajkové šortky, ktoré môžete zobrať do mesta i na pláž. Záleží to len od toho, čo si k nim oblečiete. Na festival ich môžete skombinovať s farebným tielkom a bohémskou vestou, do mesta s jemnou blúzkou a sandálmi na platforme a k vode si zas cez plavky môžete obliecť transparentný letný top.

Fotoalbum k článku:

19. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod