Trend týždňa: Láska je láska

Láska je láska
Dámska jazda
reklama:

Láska je vo vzduchu a Dámska jazda sa rozhodla navodiť vám valentínsku náladu aj v trende tohto týždňa.

Trend týždňa: Láska je láska
www.net-a-porter.com
K sviatku zamilovaných patria srdiečka, bozky a objatia – naživo i na oblečení. Či ste už práve zaľúbené alebo nie, symboly lásky vyčaria úsmev na tvári určite aj vám. Sú štýlové, mierne infantilné, no nepopierateľne veselé. A keď už na srdiečka stavili módne domy ako Burberry Prorsum či Stella McCartney, nebudeme sa s nimi hádať.

Ostatná jesenná kolekcia britskej značky Burberry bola ako stvorená na valentínske oslavy a romantické prechádzky. Symboly lásky sú však srdcovou záležitosťou mnohých žien, a tiež mnohých návrhárov, ktorí sa k nim s obľubou pravidelne vracajú – či už v podobe vzorovaných odevov, pletených nášiviek na svetroch, vyšívanými detailami či v doplnkoch, kde majú srdiečka veľmi silnú pozíciu.

Kráľovnami „zaľúbených“ doplnkov sú tento rok nepochybne dizajnérky Charlotte Olympia a Olympia Le-Tan. Charlotte Dellal, návrhárka topánok značky Charlotte Olympia sa túto sezónu inšpirovala i klasickými „babskými“ motívmi – srdiečkami a „pusinkami“. Tie v jej podaní vyzerajú neuveriteľne sexi a roztomilo zároveň.

Neobyčajné listové (alebo skôr „knižné“) kabelky Olympie Le-Tan dávajú obľúbeným dámskym doplnkom unikátny príbeh. Britsko-francúzska návrhárka oblieka svoje kabelky do jedinečných knižných obalov a nájdete medzi nimi nejeden romantický príbeh.

Fotoalbum k článku:

13. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej