Trend týždňa: Perfektné sukne

Trend týždňa: Trendové sukne
Dámska jazda
reklama:

Vybrať si na leto tú správnu sukňu dá niekedy zabrať. Najmä keď sú obchody plné toľkých úžasných kúskov.

 - jar a leto 2014
Alberta Ferretti
Športové vs. Elegantné

Mladšie dievčatá, ktoré väčšinu dňa trávia aktívne v teniskách a tričku určite ocenia pohodlné športové sukničky s elastickým pásom. Športové modely sú super, ak sa chystáte na aktívnu dovolenku, na chatu, alebo celý deň behať po meste. Zrelejšie dámy a všetky pracujúce ženy by zas mali staviť viac na eleganciu, či už v úzkej puzdrovej sukni či širšom modeli do “áčka”.

Mini, midi, maxi

Dĺžka dokonalej sukne závisí od dvoch faktorov. Od príležitosti a od postavy. Nie každý si môže dovoliť mini, nižšie ženy zas môžu mať problém napríklad s dĺžkou pod kolená. Skvelou voľbou na leto a na rôzne príležitosti môže byť štýlová maxi sukňa po zem, ktorú môžete zobrať na prechádzku s nízkymi sandálmi a na párty so zaujímavým topom a opätkami.

Romantické vs. Rockové

Čipka, krajka, tyl či kvety sú aj túto sezónu in rovnako ako koža, vybíjané detaily a čierna. V našej galérii nájdete množstvo inšpirácie z oboch strán spektra, od jemných romantických sukní pre citlivé duše až po “drsnejšie” sexy kúsky v tmavšom prevedení.

Vzorované vs. Jednofarebné

Vzorov toto leto nikdy nemáme dosť, preto vám dávame do pozornosti bodkované, pásikavé, kockované či kvetované sukne, ale i modely s geometrickým vzorom. Doplniť ich môžete ďalším zaujímavým vzorovaným topom alebo jednoduchou bielou blúzkou. Leto je tiež perfektným obdobím pre žiarivé farby, a tak sa nebojte výrazných farebných sukní v rôznych štýloch či dĺžkach.

Úzke vs. Široké

Úzke sukne do módy toto leto priniesla napríklad britská značka Burberry, ktorej modely v jemnej čipke či výrazných pásikoch doplnili ženské blúzky či ležérne tričká. Úzke sukne sa hodia do práce i na rande, keďže pôsobia elegantne no zároveň výborne predvedú vaše krivky. Retro náladu si zas naladíte so širokými sukňami v kratšej dĺžke po stehná alebo pod kolená, ktoré môžu tie vyššie z vás nosiť s balerínkami, zatiaľ čo nižším postavám zostávajú pekné sandálky či lodičky.

Fotoalbum k článku:

26. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod