Trend týždňa: Sexy bielizeň pod stromček

Trend týždňa: Sexy bielizeň pod stromček
Dámska jazda
reklama:

Posledná módna prehliadka sexy anjelikov Victoria’s Secret si získala pozornosť celého sveta. A či už sa nám predvádzanie polonahých ženských tiel na londýnskom móle páčilo alebo nie, jedno sa im uprieť nedá. Krásnu bielizeň anjelských modeliek by sme si asi všetky rady našli pod stromčekom.

Trend týždňa: Sexy bielizeň pod stromček
F&F
Neexistuje veľa žien, ktoré by sa nepotešili peknému kúsku spodnej bielizne v sviatočne zabalenom balíčku pod vianočným stromčekom. Túto sezónu našim predstavám prajú dokonca i módne reťazce, ktoré sa predbiehajú v sexy líniách bielizne. F&F sa inšpirovalo celosvetovo populárnou sériou kníh Päťdesiat odtieňov šedej (Fifty shades of Grey), Marks & Spencer si na expertízu prizval krásnu modelku a herečku Rosie Huntington-Whiteley, pre značku Triumph navrhla kolekciu spodnej bielizne Helena Christensen a speváčka Britney Spears tento rok predstavila svoju prvú vlastnú líniu sexy “lingerie”.

Okrem množstva celebrít, ktoré sa pustili do navrhovania zvodných podprseniek a nohavičiek sú však aj naše obľúbené obchody plné kúskov, ktoré na Vianoce rozžiaria oči vášmu partnerovi i vám. S čipkou, saténom či mašličkami sa túto sezónu roztrhlo (Santovo) vrece, a tentoraz si naozaj máme z čoho vyberať. V kúskoch z F&F Fifty Shades of Grey kolekcie sa budete cítiť ako hrdinka vzrušujúceho románu, ktorá sa sama rozhodne, kedy chce byť zvádzaná a kedy bude zvádzať. V zimnej línii H&M nájdete sexy korzety, čipkované či vzorované súpravy i trendové bralety. Rosie Huntington-Whiteley nás v Marks & Spencer zvedie na saténové košieľky, šortky či prekrásne čipkované komplety.

Topmodelka Natalia Vodianova vás v predajni Etam zas zvedie na príťažlivé nočné košieľky, sexy body a čipkované detaily. Hlavnú úlohu v sexy zimných kolekciách spodnej bielizne hrajú čierna farba a odtiene červenej, ktoré pôsobia vyzývavo i tajomne zároveň. Inšpiráciu môžete nájsť i na nedávnej prehliadke Victoria’s Secret, na ktorej sa v krásnych kompletoch predviedli desiatky zvodných “anjelikov” i hudobné hviezdy ako Taylor Swift či Ariana Grande.

Fotoalbum k článku:

11. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod