Trend týždňa: Svieže neónky

Trend týždňa: Svieže neónky
Dámska jazda
reklama:

V horúcom počasí zažiarite vďaka nehynúcemu letnému trendu – sviežim neónovým farbám. Hoci sa hodia aj na pláž či na chatu, dizajnéri im tento rok dali aj luxusnejšiu podobu, v ktorej zaujmete na párty i na červenom koberci.

Oscar de la Renta
Od výraznej neónovej ružovej v tvídových kostýmoch Chanel, cez neónovo žlté doplnky Valentino po neprehliadnuteľné neónové kúsky J Crew, neónové farby zanechali v kolekciách tejto sezóny výraznú stopu. Neónky nikdy nesvietia tak jasne ako v lete a pochopili to módne domy od Sao Paula a Londýna až po módne reťazce s dostupnými kolekciami, ktoré menia módu v uliciach celého sveta.

S neónovými farbami môžete experimentovať takmer vo všetkých letných outfitoch. Neónovo žlté, ružové či oranžové plavky rozjasnia váš deň pri vode aj vašu opálenú pokožku, zatiaľ čo neónové šortky či šaty môžu byť perfektným spoločníkom na horúce letné večery. Ak nechcete svietiť ako zvýrazňovačka, vyhnite sa príliš krikľavým tónom a stavte skôr na zjemnené neónové odtiene.

Outfit v neónových farbách dokáže rozžiariť i letnú párty či svadbu, aj keď takéto výrazné farby sa hodia skôr pre mladšie ročníky. Skvelým doplnkom však môže byť i neprehliadnuteľný neónový náhrdelník, náušnice, šatka, listová kabelka či zaujímavé neónové topánky.

Kombinácie rôznych neónových farieb môžu pôsobiť dobre v zaujímavých vzoroch či color-blockingových kúskoch. Jemnejší efekt však docielite spojením neóniek so sivou, telovou, bielou či čiernou farbou. Neutrálne farby podčiarknu netradičnosť neónových odtieňov, zároveň však zjemnia ich výraznosť.

Fotoalbum k článku:

7. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod