Trend týždňa: Vianočná párty

Trend týždňa: Vianočná párty
Dámska jazda
reklama:

Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia a s nimi i mnoho príležitostí na zábavu s priateľmi či kolegami na vianočných večierkoch. Ak ešte stále neviete čo na seba, máme pre vás zopár štýlových tipov.

Predvianočné párty a firemné večierky sú výbornou príležitosťou, ako sa prostred zimy “vyfintiť” a ukázať pred kolegami v tom najlepšom svetle. Nikdy inoked si v roku nemôžeme dovoliť toľko trblietok, flitrov či rôznych pekných aplikácií na oblečení a doplnkoch ako teraz, preto by sme túto výhodu mali čo najlepšie využiť. Keď počas zvyšku roka platí “menej je viac”, na Vianoce môžete staviť na úplný opak a pokojne zo seba spraviť chodiacu diskoguľu, keď na to máte náladu. Vianoce sú predsa o radosti a šťastí a predstavivosti sa v tomto období medze nekladú.

Trend týždňa: Vianočná párty
Miss Selfridge

Bling-bling šaty

Jednou z možností, ako sa na vianočnej párty zabaviť a zároveň zaujať, sú flitre, koráliky a trblietky rôzneho tvaru, štýlu a farieb. Môžete byť sexy v krátkych priliehavých flitrovanýc šatách, alebo rafinovaná a elegantná v šatách z jemného materiálu s lesklými aplikáciami. Veľkým hitom sú aj tento rok šaty v štýle 20. rokov minulého storočia s množstvom krásnych ozdôb a siluetou so zníženým pásom. Jazzovou érou sa môžete išpirovať i pri výbere doplnkov – skúste vyzdobenú čelenku či teplú kožinku na plecia.

Trend týždňa: Vianočná párty
H&M

Vianočná farebná paleta

Každý rok sú typické sviatočné farby doplnené o zopár nových odtieňov, základná paleta však ostáva rovnaká. Inšpiráciou pre ňu sú drahé kamene, zimná flóra a vianočné ozdoby rôzneho druhu. V predvianočnom období si určite vytvoríte originálnu atmosféru v odtieňoch bordovej, parížskej modrej, smaragdovo zelenej, zlatej či fialovej. Skúsiť môžete i rôzne odtiene kobaltovej či kráľovskej modrej, ktoré sú túto sezónu veľkým hitom.

Trend týždňa: Vianočná párty
Miss Selfridge

Malé biele

Biela farba v zime veľmi elegantným spôsobom zastupuje miesto čiernej, ak už klasických “malých čiernych” máte plné zuby. Odtiene bielej pôsobia nežne a romanticky, presne ako vločky snehu na stromčekoch v záhrade. Skúste vymeniť klasické kokteilové šaty za štýlový overal či široké biele nohavice, ktoré môžete doplniť sexi vyšívaným topom alebo elegantným “smokingovým” sakom.

Fotoalbum k článku:

4. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod