Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Holesova jana 1.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
23. júna 2017 LifestyleTri otázky pre... od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Tri otázky pre MUDr. Janku Holešovskú: Klient sa chcel podobať na Karla Gotta

Čo treba vedieť predtým, ako sa rozhodneme pre plastický zákrok a aké chyby robíme? Spýtali sme sa skúseného odborníka.

MUDr. Janka Holešovská, MBA

Vedúci lekár kliniky estetickej medicíny Medicor, s.r.o., Poprad

Aké chyby pri plastickej chirurgii robíme najčastejšie?

Najčastejšou chybou klientov, prichádzajúcich k plastickému chirurgovi alebo lekárovi estetickej medicíny,  sú ich nereálne predstavy a očakávania. Mala som pred rokmi klienta, ktorý sa úplne vážne chcel podobať na Karla Gotta. Stálo to nesmierne veľa úsilia a diplomacie presvedčiť ho, že jednoducho nemá na to fyzionómiu a pri čo najlepšej našej snahe by sme žiadaný výsledok nedosiahli. Toto už bol extrémny prípad, ale s podobnými prípadmi sa stretávame čoraz častejšie, keď si donesú konkrétnu fotografiu a žiadajú korekcie tváre a tela.

Holesova jana.png

Čo musí mať žena v hlave ujasnené ešte pred tým, ako sa rozhodne pre estetický zákrok?

Keď sa žena rozhodne pre estetický zákrok, môže mať svoje predstavy, ale mala by mať ujasnené, že výsledný efekt by mal byť kompromisom jej predstáv a odborného a estetického názoru lekára.

Ako sa majú nie len ženy zorientovať v tom veľkom množstve zákrokov a zariadení, ktoré ponúkajú estetické kliniky a podľa čoho si ich vyberať, aby sa rozhodli správne?

Klienti zaujímajúci sa o zákrok v oblasti estetickej medicíny, by sa mali orientovať na trhu ponuky týchto zákrokov a ošetrení podľa referencií a hodnotenia klientov. Tiež podľa odbornosti personálu, resp. podľa počtu rokov úspešnej existencie kliniky.

Lucia Tomečková

K téme

Tri otázky pre Tomiho KID Kovácsa: Aj v ženskom boxe je vek iba číslo Tri otázky pre Janu Morvayovú: Smrť je moja dobrá kamarátka

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.