Tri Tvorivé Tvory odpálili na STRECHE riadnu dávku humoru

3T odpálili na STRECHE riadnu dávku humoru
Tri Tvorivé Tvory odpálili na STRECHE riadnu dávku humoru Roof Bar
reklama:

Na streche známeho bratislavského nákupného centra Eurovea v Roof Bare odohrala vo štvrtok svoju premiéru divadelno – improvizačná skupina troch hercov, ktorí si užívajú adrenalín na javisku. Dámskajazda.sk Vám prináša informácie o tomto talentovanom zoskupení a tiež fotogalériu z vydareného eventu.

Tri Tvorivé Tvory (3T) vznikli na sklonku roku 2004 a interpreti tohto jedinečného zoskupenia sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško. Chalani sa však improvizácii venujú už od roku 1997.

Ako členovia tria tvrdia „každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Tu neplatia žiadne obmedzenia. Herci spracúvajú vlastné skúsenosti i spontánne podnety do autentického príbehu. Divadelná improvizácia je umelecký tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov. Predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom. Je premiérou a derniérou zároveň, ide teda o neopakovateľný zážitok z tvorivého procesu a vzniku predstavenia priamo pred očami divákov.“

3T vystupujú na rozličných podujatiach v rôznych mestách. V Bratislave sa týchto zabávačov rozhodol predstaviť bratislavský štýlový music bar- Roof Bar, ktorý sa tak pre svojich hostí postaral o príjemný večer, poriadnu dávku humoru a nezabudnuteľný zážitok.

Fotoalbum k článku:

2. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/JM