Týchto 12 dievčat zabojuje o titul Miss Universe SR

Obrazom: Svet čoskoro spozná novú Miss Universe!
Slovensko v súťaži krásy reprezentuje 22-ročná Silvia Prochádzková SITA/AP
reklama:

Podľa riaditeľky súťaže Silvie Lakatošovej pri výbere tých najkrajších rozhodovali detaily.Organizátori súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky oznámili mená dvanástich dievčat, ktoré tento rok zabojujú o titul najkrajšej ženy Slovenska. O finálovej dvanástke rozhodla počas nedávneho sústredenia riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová spolu so svojím tímom.

Na sústredení, ktoré sa konalo v jednom z bratislavských hotelov, sa zúčastnilo dvadsať semifinalistiek. Tie absolvovali kamerové skúšky aj hodiny tanca, ktoré rozhodli o tom, či sa dostali do užšieho výberu alebo nie. „Priznám sa, že za niektorými z vypadnutej osmičky mi je ľúto, pretože mi prirástli k srdcu. Na druhej strane – nespĺňali niektoré z požiadaviek, napríklad v rámci chôdze. Pri výbere dvanástky rozhodovali síce už len detaily, ale práve tie sú dôležité,“ vyjadrila sa pre portál Topky.sk Lakatošová.

Miss Universe: Táto kráska sa stala najkrajšou ženou planéty

Miss Československo 1993 tiež uviedla, že každá z adeptiek na titul Miss Universe Slovenskej republiky 2015 má v sebe niečo výnimočné. „Nie je tam samostatný výrazný typ, ako bola napríklad minulý rok Silvia Prochádzková, ktorá zažiarila už na prvom sústredení,“ uviedla. Finále sedemnásteho ročníka súťaže Miss Universe sa uskutoční 6. marca. Kým sa dievčatá predstavia v priamom prenose finálového večera, čaká ich náročná príprava.

Zoznam finalistiek 17. ročníka Miss Universe Slovenskej republiky:

Kristína Jančeková

Anita Polgáriová

Veronika Šebáková

Denisa Vyšňovská

Petra Poláková

Saskia Januščáková

Martina Danková

Andrea Behúnová

Katarína Bezecná

Dominika Zemanová

Zdenka Pavlíková

Beatrica Závodníková

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk.

31. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA