Tyra Banks potvrdila pokračovanie V životnej veľkosti

Tyra Banks
Tyra Banks SITA/AP
reklama:

Bývalá modelka odmietla prezradiť bližšie detaily, tvrdí však, že pokračovanie snímky bude odlišné a moderné.

Americká televízna producentka a bývalá modelka Tyra Banks potvrdila, že sa chystá pokračovanie filmu V životnej veľkosti (2000), v ktorom si pred rokmi zahrala bábiku Eve. Zatiaľ nie je známe, či sa v snímke objaví aj herečka Lindsay Lohan, ktorá v prvom filme stvárnila 12-ročnú Casey.

O tom, že sa chystá pokračovanie televíznej fantasy komédie, sa začalo hovoriť už v roku 2012, Banks však informáciu potvrdila až teraz, v rozhovore pre portál Digital Spy. „Mám dnes stretnutie, na ktorom si prejdeme scenár. Prisahám! Myslím, že sa dostane von najskôr v roku 2015, ale iba hádam – môže to byť koncom roka 2014 alebo v roku 2015. Ale V životnej veľkosti sa vráti, lepší ako predtým. Nanešťastie vám nemôžem nič prezradiť. Na základe zmluvy s Disney nemôžem prezradiť nič, okrem toho, že sa pripravuje. No bude to veľmi odlišné, veľmi odlišné. Veľmi moderné spracovanie,“ prezradila 40-ročná Banks.

Hlavnou postavou snímky V životnej veľkosti je Casey, ktorá prišla o matku a odcudzila sa s otcom. Verí, že šťastná bude až vtedy, keď bude mať mamu opäť pri sebe, a preto sa rozhodne priviesť jej stratenú dušu späť pomocou kúzla. Omylom však oživí bábiku Eve, ktorú dostala ako darček. Casey však s Eve, ktorá nadovšetko miluje nákupy a posledné výstrelky módy, nemá nič spoločné. Rozhodne sa ju preto vrátiť späť tam odkiaľ prišla.

Tyra Banks sa narodila 4. decembra 1973. Kariéru odštartovala ako modelka, vďaka čomu sa dostala do povedomia verejnosti najmä po roku 1990. S aktívnou kariérou v modelingu skončila, v súčasnosti sa venuje produkovaniu, herectvu, príležitostnému spievaniu a študovala tiež na univerzite v Harvarde. Okrem spomínanej snímky účinkovala aj vo filmoch Coyote Ugly (2000), Halloween: Vzkriesenie (2002), Mamin frajer je postrach (2007), Tropická búrka (2008) alebo Hannah Montana – Film (2009). V rokoch 2005 až 2010 uvádzala v televízii vlastný program The Tyra Banks Show.

Informácie pochádzajú z webstránok www.digitalspy.co.uk, www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

21. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej