Účesy na každý deň. Inšpirujte sa!

Účes na každý deň. Inšpirujte sa!
thinkstockphoto.com
reklama:

Neviete čo ráno s vašimi vlasmi? Toto je jeden z častých problémov u žien, preto vám prinášame zopár jednoduchých účesov, ktoré vám uľahčia ráno.

Vlasy sú akousi ozdobou, ktorá sa dokáže „tváriť“ jednoducho, elegantne, športovo, ale občas, bohužiaľ, aj neupravene. Niekedy sú viac, inokedy menej poddajné. Tieto účesy si ale môže dopriať každá.

[captionid=“attachment_17430″align=“alignright“width=“640″]thinkstockphoto.com[/caption]

Drdol elegantný, aj ležérny

Nikdy ním nič nepokazíte. Takže pokiaľ vám ráno stoja vlasy dupkom, šup ich do chvosta. Následne si celé vlasy uchopte do ruky a obtočte okolo gumičky v tvare jemne alebo viac otočenom. Akoby ste robili z prameňa vianočku. Môžete ho upevniť navoľno alebo tesne k hlave.

Priberaný účes

Je to presne ten účes, ktorý nám na hlavách tvorili maminky, keď nás chystali do školy. Ibaže bez použitia mašle. Pozostáva zo všeobecne známeho zapleteného chvostu. Avšak základný rozdiel je v tom, že zapletenec sa robí z celého chvosta, zatiaľ čo priberaný účes zo všetkých vlasov. Začína sa pliesť od temena hlavy. V strede hlavy si začneme tvoriť z troch prameňov základný zapletený chvost a sprava aj zľava priberám postupne do strán jednotlivé pramene tak, aby sme sa opäť dopracovali k zapletenému základu.

Viete, aká farba na vlasy sa vám hodí? Otestujte sa!

Účes na každú príležitosť

Vytvorte si na temene hlavy vysoký hladký chvost a napevno ho zviažte gumičkou. Následne odoberte jeden hrubší prameň, ktorý obtočíte okolo celého chvosta tak, aby ste prekryli gumičku. Prameň obtáčajte, až kým vám v rukách nezostanú končeky jeho vlasov. Upevnite ich sponkou pod účesom.

Vlnitá vzdušná hriva

Nie je nič ženskejšie ako vzdušné nádherné voľne vejúce vlasy. Stačí vlasom dodať kulmou nádych objemu a máte vyhraté. Pokiaľ sa vám nechce hrať dlho s účesom, vsaďte na veľké vlny. Kulmujte vlasy po hrubších prameňoch.

Fotoalbum k článku:

3. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod