Unavená Jessica Simpson, každý deň je pre ňu dobrodružstvom

Jessica Simpson
Jessica Simpson SITA/AP
reklama:

Tridsaťštyriročná interpretka na Instagrame prezradila detaily zo svojho súkromia.

Americkej speváčke a herečke Jessice Simpson stačia dve deti. Tridsaťštyriročná interpretka sa tak vyjadrila prostredníctvom služby Instagram, kam umiestnila fotografiu, na ktorej je spolu s ňou syn jej kamarátky, interiérovej dizajnérky Kathryn Sykory. “Milujem ťa Jack, no ďalšie dieťa nechcem,” uviedla. Rodáčka z Texasu má s manželom, bývalým hráčom amerického futbalu Ericom Johnsonom, dvojročnú dcéru Maxwell a ročného syna, ktorému dali meno Ace. Aj napriek tomu, že ďalších potomkov zatiaľ neplánuje, tých, ktorých už priviedla na svet, vraj nadovšetko miluje. “S dvoma deťmi máme plné ruky práce, no každý deň je pre nás dobrodružstvom. Je to zábava. V úlohe matky sa cítim skvelo,” povedala Simpson pred časom magazínu Us Weekly.

Jessica Simpson debutovala na hudobnej scéne v roku 1999 albumom Sweet Kisses, po ktorom nasledovali nahrávky Irresistible (2001), In This Skin (2003), Rejoyce: The Christmas Album (2004), A Public Affair (2006), Do You Know (2008) a Happy Christmas (2010). Medzi jej najznámejšie skladby patria I Wanna Love You Forever, Irresistible, Take My Breath Away, Angels či These Boots Are Made For Walkin. Ako herečka sa objavila napríklad v snímkach Vidláci na pretekoch (2005), Guru lásky (2008) a v rokoch 2002 a 2003 si zahrala aj v seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006).

V minulosti bola vydatá za Nicka Lacheyho, s ktorým účinkovala v reality šou Newlyweds: Nick and Jessica (2003 – 2005). Počas prvého tehotenstva sa často objavovala v médiách v súvislosti s tým, že výrazne pribrala a po pôrode zas preto, že sa jej podarilo rapídne schudnúť. S Ericom Johnsonom sa zasnúbila v novembri 2010 po polročnom vzťahu. Vzali sa 5. júla tohto roku v kalifornskom Montecite.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

22. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA