Univerzálne účesy na každú príležitosť

Účesy, ktoré sa hodia na každú príležitosť.
thinkstock.com
reklama:

Kreativita nemá medze. Niekedy však nepotrebujeme veľa k tomu, aby sme vykúzlili jednoduchými ťahmi výnimočný skvost na hlave. Prinášame vám pár tipov.

Je pravda, že niektoré typy účesov sú elegantnejšie a hodia sa skôr na príležitosť ako plesy, večierky, stužkové. Iné zas pôsobia nositelnejšie skôr na bežný deň. Stále však poznáme univerzálne možnosti, ako sa učesať do práce a povedzme rovno odtiaľ na firemnú akciu do koktejlákov.

Účesy z prepletených chvostov

Základ tohto veľmi jednoduchého účesu spočíva v zapletení. Či už využijete variantu priberaného, pevného alebo ľahšieho voľne upleteného copu, zvyšok práce je o vašej nápaditosti. Môžete si vlásky omotať okolo hlavy a pripnúť sponkami. Rýchle a pekné.

Účesy na každý deň. Inšpirujte sa!

Zviazané vlny

Ide o objemný účes vytvorený pomocou tupíru a kulmy, prípadne dobrej žehličky. Pomôže vám štipec alebo pevná gumička. Natupírovaný základ pri korienkoch spojíme do chvostu zhruba vzadu, nie moc vysoko, ale ani nízko. Asi tak v strednej časti hlavy. Môžete ho lokalizovať aj jemne do strany, ak vás láka skôr bočný výčes. Chvost si dôkladne natočte, aby ste získali hustotu a krásne tvarovanú hrivu. Nezabudnite poriadne prefixovať silne tužiacim lakom.

Vlny na viac spôsobov

Či ich vytvoríte pomocou žehličky, kulmy, trojkulmy, nátačiek, stále môžete ich tvar ovplyvniť. Pravidelné romantické mini alebo maxi vlny docielite kulmou. Pokiaľ ste zástakyňou prirodzených nepravidelných strapatejších vĺn, siahnite po žehličke. A čo tie najmenšie možné vlnky? Docielite ich tým, že pôjdte spať s vrkôčikmi, siahnete po špeciálnych natáčkach alebo po špeciálnych nástrojoch ako napríklad trojkulma.

Fotoalbum k článku:

13. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod