Už je po tajomstve, Ryan Seacrest randí s modelkou

Desať najlepšie platených televíznych osobností podľa magazínu Forbes
Ryan Seacrest - 61 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Americký producent držal správy o svojej novej láske doteraz v tajnosti.

Americký moderátor a producent Ryan Seacrest randí s modelkou a osobnou trénerkou Shaynou Taylor. Informoval o tom portál TMZ. Dvojica, ktorú spolu po prvý raz videli koncom roka 2013, držala však doteraz správy o ich vzťahu v tajnosti. Taylor teraz túto informáciu nepriamo potvrdila paparazzovi, ktorý pár zastihol po prílete z dovolenky v Európe na letisku v Los Angeles.

Na otázku, aké je to mať vzťah so Seacrestom, odpovedala modelka s úsmevom, že je to úžasné. Trénerka podporila špekulácie o tom, že tvoria pár aj pred niekoľkými dňami, keď prostredníctvom služby Instagram zverejnila fotografiu, ktorá ju zachytáva v moderátorovom objatí. Tridsaťdeväťročný Seacrest predtým randil napríklad s herečkou, speváčkou a tanečnicou Julianne Hough.

Ryan Seacrest je známy najmä ako moderátor šou American Idol. V KIIS-FM má vlastnú rannú šou On Air with Ryan Seacrest. Za produkciu programu Jamieho revolúcia v stravovaní (2010 – 2011) získal cenu Emmy. V roku 2007 moderoval udeľovanie Primetime Emmy Awards.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.tmz.com, www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

15. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod