Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Seriál Divoké kone
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Seriál Divoké kone TV JOJ
4. januára 2015 ŠoubizHviezdne novinky od SITASITA Diskusia()

Už zajtra uvedie JOJ v premiére seriál Divoké kone

Slogan televízneho projektu, ktorý režíruje Braňo Mišík, znie „Minulosť ťa dobehne“.

Televízia JOJ uvedie v pondelok 5. januára prvú časť nového romanticko-dobrodružného seriálu s názvom Divoké kone. Na obrazovkách sa bude objavovať štyrikrát do týždňa vždy o 20:20. Slogan seriálu znie „Minulosť ťa dobehne“.

Divoké kone prinášajú príbeh o rodine Závodských a potomkoch starého rodu Karpatským Nemcov, Holzmannovcoch. Okrem romantickej línie, ktorú predstavuje vzťah Adama Závodského (v podaní Jána Dobríka) a Hany (Monika Šagátová), hovorí aj o utajenom zločine z konca druhej svetovej vojny. Dávne tajomstvo je hlavným zdrojom emócií a zároveň hnacím motorom celého príbehu, ktorého dynamickou súčasťou sú práve kone.

„Snažili sme sa vyvážiť dejové linky tak, aby okrem hlavnej romantickej boli rovnomerne rozprestreté aj linky komediálne a dramatické. Každý z hercov tam má svoju úlohu, aj tie menšie sú dosť významné a prepletené. Je to príbeh o všetkých postavách,“ uviedla na nedávnej tlačovej konferencii kreatívna producentka seriálu Danica Haláková.

Okrem spomínanej dvojice Moniky Šagátovej a Jána Dobríka v seriáli účinkujú aj Leopold Haverl, Ivan Romančík, Anna Javorková, Marián Slovák, Eva Landlová, Pavel Višňovský, Ivan Vojtek, Juraj Kemka, Alena Ďuránová, Róbert Halák, Marko Igonda či Lujza Garajová-Schrameková. Mnohých hercov tvorcovia obsadili na základe kastingov.

Projekt, ktorý produkuje Palo Polner a režíruje Braňo Mišík, začali nakrúcať už v júni 2014. Štáb má za sebou približne 120 filmovacích dní. Seriál vzniká na statku v Miloslavove, ale aj na ďalších statkoch a pasienkoch, v prostredí mlyna v Malých Karpatoch a v Bratislave. Kone účinkujúce v seriáli absolvovali špeciálny tréning na prácu pred kamerou, doteraz boli súčasťou mnohých domácich a zahraničných produkcií a filmových projektov. Neoddeliteľnou súčasťou seriálu sú aj profesionálni dabléri, ktorí zaskakujú za hercov pri náročných scénach na koňoch. Ústrednú skladbu seriálu s názvom Kto vie naspievali Mária Čírová a Peter Bažík. O produkciu piesne sa postaral Tomi Popovič.

„Moje očakávania sú jednoznačné – chceme, aby sa seriál ľuďom páčil. Prinesieme na obrazovky znova niečo nové, čo je o level lepšie, väčšie, krajšie a slovenskejšie ako doterajšie projekty. Som rada, že mi televízia JOJ umožnila pracovať so skvelým tímom a že môžem priniesť ľuďom seriál, aký som vždy túžila robiť. Kone sú celý môj život srdcová záležitosť, mám aj svoje vlastné. Koňmi som „nakazila“ už veľa ľudí a verím, že aj vďaka ságe Divoké kone ich nakazím ešte viac,“ vyjadrila sa ďalej Haláková.

„V JOJ Group sa tešíme na rok 2015 najmä preto, že prinesieme divákom novú, atraktívnu a kvalitnú programovú ponuku. Prvou z noviniek bude rodinný seriál Divoké kone, ktorý je robený nielen s profesionálnym prístupom, ale aj so srdcom a je to na ňom vidieť,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Informácie pochádzajú od PR manažérky TV JOJ Kataríny Noskovej a z archívu agentúry SITA.

Odporúčané články

Sú to len klebety alebo pravda? Kirsten Dunst je tehotná Milovala som školu na Miletičke! Ktorá herečka z Búrlivého vína to tvrdí?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hviezdne novinky

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...