V Austrálskom X-factore prekvapila Beyoncé!

V Austrálskom X-factore prekvapila Beyonce!
lepšiabey youtube.com
reklama:

Nie však samotná speváčka, ale 28 ročná Filipínka Mary Ann Van Der Horst, ktorá zvládla zaspievať pesničku “Halo” dokonalejšie ako samotná autorka tohto hitu. Porovnajte sami, ktorá z nich je lepšia!

Porota v rozpakoch

Po tom, ako sa krátko predstavila porote, nič od nej neočakávali. Skromná 28 ročná sociálna pracovníčka nezaujala ani veľmi výzorom, prejavom a nemala o sebe ani silné reči, ako niektoré dievčatá, ktoré vedia, že sú dobré. Pred porotu sa postavilo priemerné dievča, ktoré ale zmenilo celý pohľad a svoju osobu v okamihu, ako zazneli prvé zaspievané tóny.

Po svojom vystúpení si zaslúžila “standing ovation” nielen od celej sály, dokonca aj porota v zložení: Dannii Minogue, Ronan Keating, Natalie Bassingthwaighte a Redfoo z formácie LMFAO dievčaťu ukázali svoj rešpekt na náklonnosť búrlivým potleskom, “standing ovation” a jednohlasným “ÁNO”

Manželovi vadí jej spev

Predtým ako začala spievať, sa priznala, že je vydatá za chlapa (chlapca?!), ktorý je o 6 rokov mladší od nej. Tento 22 ročný chlap(ec) neznesie jej spievanie, ktoré ho podľa jej slov obťažuje a nebaví.

Rekordy v zhliadnutí

Video záznam z vystúpenia okamžite obletel svet a dnes má okolo 1,5 milónov videní.

Beyonce a Jay-Z premietajú na turné video zo svadby

https://www.youtube.com/watch?v=bTJx3yDovdM

24. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod