V Košiciach a Prešove vystúpi medzinárodná hip-hopová elita!

Invizzible Music Release Party 2014
Invizzible Music Release Party 2014 Invizzible Music
reklama:

Počas druhého adventného víkendu na východ Slovenska pricestuje a svoje umenie predvedie niekoľko G-Funk a WestCoast Hip-Hop protagonistov z celého sveta.

V piatok 12.decembra 2014 v košickom Space Clube odštartuje veľkolepá hudobná show s názvom Invizzible Music Release Party 2014 – G-Funk Nite Pt. 2. Usporiadateľ Invizzible Music sa postaral o zaujímavý program a nadšencov tohto hudobného štýlu poteší vystúpením umelcov, ktorí priletia z rôznych kútov sveta. Americké zastúpenie budú reprezentovať ThaTwinz, Pure Freedom a DJ Q-Bert. Počas večera sa predstavia aj protagonisti z Japonska Two-J, KOG, Taliansko zasa zastúpi Raaso Rax. Organizátor nemohol dopustiť, aby sa na akcii neobjavili slovenskí umelci, takže v priebehu dvoch dní, počas ktorých bude akcia prebiehať, vystúpi aj slovenská speváčka Misha a svoju show v mixovaní predvedú DJ Mikias a DJ K.I.P. .

Okrem samotného vystúpenia, ktoré odštartuje v Košiciach a v sobotu 13.decembra bude pokračovať v Prešove v JAM Clube, bude počas pobytu hostí na Slovensku prebiehať aj natáčanie videoklipu k novému singlu japonského top rappera Two-J Ft 530 DC., Raaso Rax, IZI a DJ K.I.P. – Ride With Us.

Pri tejto príležitosti si organizátor pozval aj VIP hostí, ktorí budú na projekte participovať. Z Milána pricestuje Still-G, ktorý je hlavou G-Funk Vibez Radio, Francúz Rasheed San, manažér vydavateľstva Hood Sound Records Japan pre európsky kontinent a Igor Kravchenko, ktorý stojí za svetoznámym G-Funkovým portálom g-funk.wf. Do projektu sa zapojí aj tanečník Laci Strike a mnoho ďalších zaujímavých osobností a milovníkov hip-hopového štýlu.

Východ Slovenska sa teda má na čo tešiť, akcia sa začína v Košiciach už v piatok 12.12.2014 o 22.hodine a lákadlom môže byť aj to, že každý, kto sa zúčastní si odnesie zážitok “svetových” rozmerov!

6. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod