V lietadle Justina Biebera vraj bolo cítiť marihuanu

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP
reklama:

Ani po dôkladnej prehliadke však v ňom nenašli žiadne stopy omamných látok.

Lietadlo kanadského speváka Justina Biebera, ktorým letel na Super Bowl, podrobili na letisku Teterboro v New Jersey dôkladnej prehliadke, pretože na palube vraj bolo cítiť marihuanu.

Ako však uviedol portál TMZ, policajti nenašli v lietadle žiadne nelegálne látky, interpretovi by preto mali bez problémov dovoliť vstup do New Jersey.

Devätnásťročný spevák momentálne na Floride čelí obvineniam zo šoférovania pod vplyvom omamných látok a bez platného vodičského preukazu a tiež z kladenia odporu pri zatýkaní.

V stredu 29. januára sa tiež prihlásil na policajnej stanici v Toronte v súvislosti s incidentom z 29. decembra 2013, počas ktorého so svojimi spoločníkmi údajne napadol nemenovaného vodiča limuzíny.

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013).

Spevák, ktorého zrejme najväčším hitom je skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. Koncom minulého roka mal v amerických kinách premiéru aj jeho nový koncertný film Believe 3D.

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com, www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

1. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA