V Paneláku bude horúco: Prichádza nový sexsymbol!

Panelák, Imro a Gejza
Panelák facebook.com
reklama:

Nová 13. séria legendárneho slovenského seriálu so sebou prináša veľa zmien. Diváci sa môžu tešiť na nové herecké tváre, ešte väčšiu porciu televíznej zábavy a kvalitnejší obraz.

Práve dnes večer na JOJke štartuje nová séria Paneláku, v ktorej tvorcovia pre nás pripravili veľa zmien. „Seriál v novej sérii prináša žánrový posun. Panelák bol vždy odlišný a diváci si stále žiadajú viac komiky a odľahčených liniek,“ povedal Andy Kraus, autor seriálu.

Väčší priestor pre zábavné situácie

Tvorcovia budovali na originálnom humore Paneláku, ktorý je v slovenských seriáloch neopakovateľný, v novej sérii si však pomohli i niekoľkými vylepšeniami: „Dejové linky sú odľahčené od komplikovanejších vzťahov, rodiny sa oproti poslednej sérii viac usadia, čím vznikne väčší priestor pre zábavné situácie,“ uviedol Michal Pilip, PR manažér TV JOJ. Výsledkom je tak inteligentný humor vznikajúci z pestrého spolunažívania seriálových hrdinov.

Do Paneláku sa vracajú veľké hviezdy a bude aj horúco

Ďalšou novinkou budú noví obyvatelia a návrat veľkých hviezd, Zdeny Studenkovej, Jožka Vajdu, Petra Sklára a iných. V Paneláku bude občas aj horúco vďaka novému sexsymbolu. Mladý francúzsky herec poblázni ženy na pľaci a zaručene očarí aj diváčky.

Čaká vás kvalitnejší obraz

Vďaka novej výrobnej technológii podobnej HD kvalite bude seriál po vizuálnej stránke atraktívnejší. Zároveň sa tvorcovia rozhodli skrátiť dlhé rekapitulácie a dohrávky jednotlivých častí. Epizódy sa po novom začnú v daný deň ráno a večer skončia. „Tento nový prístup má zdynamizovať dej a zatraktívniť jeho obsah,“ dodal Michal Pilip.

Panelák si môžete pozrieť vždy od pondelka do štvrtka o 20:20 hod.

Dámsku jazdu informoval Michal Pilip, PR manager TV JOJ.

20. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej