Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Richard Müller
Richard Müller SITA/Diana Černáková
13. januára 2014 Hudba od SITASITA Diskusia()

V rámci Objatia tónov vystúpi aj Richard Müller

Na podujatí, ktoré sa bude konať 19. januára v Leviciach, sa predstavia aj Kristína či Martin Harich.

Na podujatí Objatie tónov, ktoré sa uskutoční v nedeľu 19. januára v športovej hale v Leviciach, sa predstavia Richard Müller, Kristína, Martin Harich, folklórne súbory Hron a Radostník. Pripravená bude aj Zumba s Gabikou.

O moderovanie sa postará Oliver Andrásy.

Podujatie určené najmä pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktoré organizujú občianske združenie Ostrov a občianske združenie Milan Štefánik, sa bude konať po štvrtý raz.

Už z tohto zoznamu je zrejmé, že znova pôjde o neštandardnú zmes rôznych žánrov. Myslím, že nikde inde nie je možné zažiť na jednom mieste pop, džez, folk, rock, latinskoamerické tance a tradičný slovenský folklór. Zdravotne či mentálne postihnutým ľuďom často nedovolí ich situácia zúčastniť sa verejných kultúrnych podujatí alebo festivalov, preto sa snažíme takto pestrý program priniesť my im na jedno pódium. Dopriať im takýto zážitok aspoň raz do roka,“ vyhlásil organizátor podujatia Milan Štefánik.

Okrem hendikepovaných detí z domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych škôl v pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja na koncerte radi privítajú aj dôchodcov z domovov sociálnych služieb. Pre nich je vstup bezplatný.

O ich pohodlie a komfort sa budú starať animátori, dobrovoľníci z radov študentov ako aj sympatizanti občianskeho združenia Ostrov, ktorí pomáhajú zdravotne a mentálne postihnutým pri pohybových workshopoch a tvorivých dielňach. Asistujú aj pri zabezpečení občerstvenia,“ dodal Štefánik.

Program sa začne v nedeľu 19. januára o 13:30 zumbou a náučnými workshopmi a bude pokračovať o 14:30 hudobnými vystúpeniami.

Vstupné pre verejnosť je 7 eur v predpredaji, na mieste bude vstupenka stáť 10 eur. Lístky si je možné zakúpiť v Levickej informačnej agentúre alebo v sieti Ticketportal.

Informácie agentúre SITA poskytol Milan Štefánik.

K téme

Beyoncé si zaspievala so smrteľne chorou fanúšičkou Martin Harich vystúpi 22. decembra v Bratislave

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.